List otwarty na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 Dyrektora I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku

Szanowni Państwo Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zakończył się rok szkolny 2019/2020. Wymagał od nas wszystkich wysiłku, zaangażowania i dyscypliny. Czas izolacji, poczucie zagrożenia, a równocześnie nowe formy i metody nauczania – wszystko to było dla społeczności szkolnej dużym wyzwaniem. Wspólnie sprostaliśmy zadaniom w okresie pandemii.

W imieniu kadry kierowniczej I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku składam serdeczne podziękowania: nauczycielom – za twórcze zaangażowanie w zdalne nauczanie naszych uczniów, rodzicom – za wspieranie swoich dzieci, pracownikom szkoły – za oddanie w codziennym funkcjonowaniu placówki.

Uczniom ślę szczególne podziękowania za sumienne i systematyczne wypełnianie obowiązków, zaangażowanie w pracę ogólnokształcącą i artystyczną. Gratuluję pomysłowości i kreatywności, czego efekty publikowaliśmy na szkolnej stronie internetowej i Facebooku, wielu sukcesów w konkursach regionalnych i ogólnopolskich, znakomitych wyników promocji.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami życzę wszystkim intensywnego wypoczynku, zdrowia, spełnienia marzeń i pragnień, nie zapominając o bieżących wymogach sanitarno-epidemicznych.

Do zobaczenia 1 września 2020 roku w szkole

Małgorzata Mroczkowska

Reprodukcja: Małgorzata Mroczkowska, W ogrodzie sztuki, 2016, akryl, 10 x 10 cm, zbiory własne.