„Plastyk” w programie radia RPL FM Płock

W wywiadzie udzielonym radiu RPL FM Płock Dyrektor I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego Małgorzata Mroczkowska przedstawiła najbliższe zamierzenia i działania „Szkoły z kulturą”

W planach m.in. warsztaty artystyczne „Portret kobiety – nowa Ty” w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie Filia w Płocku i wernisaż klasy trzeciej „Plastyka” w CH Atrium Mosty (już dnia 8 marca, o godzinie odpowiednio: 10.00 i 17.00), drzwi otwarte w I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego (dnia 21 kwietnia), finał VIII Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz” (dnia 26 kwietnia).W międzyczasie realizowany jest bezpłatny kurs artystyczny do „Plastyka” (w każdą sobotę o godz. 9.00), planowany jest też udział w targach edukacyjnych i branżowych na Mazowszu.

Wywiad przeprowadziła redaktor Iza Stańczak w nowej rozgłośni radiowej w Płocku, mieszczącej się w studio przy Starym Rynku 4 (dobry serwis, dobra muzyka, sprzęt szwajcarskiego Studera, przydzielona przez KRRiT częstotliwość 88,1 MHz).