O których płockich szkołach napisano niemal ćwierć tysiąca artykułów w latach 1990-2011?…

W ramach dokumentowania elektronicznego działalności i sukcesów I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Marceliny Rościszewskiej, I Prywatnego Liceum Plastycznego i I Prywatnego Gimnazjum w Płocku zamieszczamy w dziale „Media o nas” artykuły prasowe z lat 1990-2011.

Są to publikacje, które ukazały się drukiem w takich mediach, jak m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Gazeta Współczesna, Gazeta na Mazowszu, Niezależna Gazeta Codzienna, Wiadomości Dnia, Gazeta Telewizyjna, Sztandar Młodych, Tygodnik Grajewski, Kontakty, Kurier Mazowiecki, Tygodnik Płocki, Nowy Tygodnik Płocki, Życie Płocka, Petro Echo, Goniec Obywatelski, Pismo Katedry Płockiej, Sygnały Płockie. Pismo Urzędu Miasta Płocka, Biuletyn Informacyjny Fundacji Cierszewo, Tygodnik ANGORKA, Gość Niedzielny, Wiadomości Parafialne Pismo Dekanatu Ursynowskiego w Warszawie, Warszawski Biuletyn Filatelistyczny, AGRICOLA. Pismo Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Skany artykułów i ich opisy w ramach studenckiej praktyki uczelnianej w Kancelarii i Archiwum Prezesa Zarządu LOGOS Sp. z o. o., organu właścicielskiego i prowadzącego w/w szkoły, wykonał Pan Marcin Mroczkowski – Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Osobnego opracowania wymagają materiały umieszczane w mediach audio-wizualnych, a były to reportaże i wywiady przeprowadzone przez dziennikarzy takich mediów jak m.in. TVP 1, TVP INFO, Program III Polskiego Radia, Radio Maryja, Telewizja Szel-Sat, Telewizja TELE TOP, Katolickie Radio Płock.

Materiały na stronie będą pojawiały się sukcesywnie