Natalia Krymow – członkinią Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

Uczennica klasy pierwszej I Prywatnego Gimnazjum w Płocku Natalia Krymow została powołana w skład Kadry Narodowej Juniorek Młodszych. Decyzję podjął i certyfikat powołania wydał Wydział Szkolenia Polskiego Związku Pływackiego.

Natalia Krymow jest jedną z najlepszych uczennic I Prywatnego Gimnazjum w Płocku. Jej średnia ocen ze wszystkich przedmiotów na koniec roku szkolnego 2014/2015 przekroczy 5,0. Oprócz pilności w nauce prezentuje też talenty artystyczne, o czym świadczy zakwalifikowanie jej pracy plastycznej do udziału w wystawie V Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz”, który odbył się pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie i Starosty Powiatu Płockiego (2015).

Natalia swoje największe sukcesy odnosi w pływaniu jako dyscyplinie sportowej. Najlepsze wyniki osiąga na dystansie 50 m stylem dowolnym i klasycznym. Uzyskała m.in. I miejsce w Płockiej Lidze Pływania (2015). W rankingu klubowym (14 lat, Kobiet) MZOS Płock zajmuje obecnie pierwsze miejsce z dużą przewagą punktową. Była jedną z najszybszych zawodniczek podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych (14 lat), które odbyły się w marcu 2015 roku w Olsztynie. Otrzymany niedawno certyfikat Polskiego Związku Pływackiego potwierdza powołanie Natalii w skład Kadry Narodowej Juniorek Młodszych.

http://www.polswim.pl
http://megatiming.pl/zawody/zimowe-mistrzostwa-polski-juniorow-mlodszych-14-lat-1
http://www.kpmzosplock.pl/files/Ranking-klubowy_14.htm
http://www.szkolylogos.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=405:prace-zakwalifikowane-na-wystaw-v-regionalnego-konkursu-plastycznego-moj-krajobraz-w-i-prywatnym-liceum-plastycznym-w-pocku&catid=9:wydarzenia&Itemid=32