Dzień Edukacji Narodowej – na wesoło

Dzień Edukacji Narodowej był okazją do występu szkolnego kabaretu. Uczniowie klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku przygotowali rewelacyjny, komiczny quiz dla P.T. Nauczycieli. Uczennice klasy pierwszej i drugiej I Prywatnego Gimnazjum Artystycznego w Płocku wykazały się dużymi talentami wokalnymi.

Nasi wychowankowie przygotowali i aktorsko przedstawili charakterystyki najbarwniejszych postaci Rady Pedagogicznej. Zadanie okazało się niełatwe. Najcelniej rozpoznawała swoje koleżanki i kolegów i bezapelacyjnie zwyciężyła artysta plastyk prof. Magdalena Sikorska-Tokarska. Niemal do łez, co widać na jednym ze zdjęć, uczniowie rozbawili artystę plastyka prof. Jacka Markiewicza i historyka sztuki prof. Marka Mroczkowskiego.

Aktorskimi talentami popisywali się Barbara Burzyńska, Weronika Lewandowska, Jakub Makowski, Kinga Nowacka, Anna Raciniewska, Radosław i Przemysław Sztupeccy, Joanna Wysibirska – uczniowie przesławnej klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku.

Wokalny występ zaprezentowały uczennice Weronika Goździk, Jagoda Knap i Julia Oździńska z klasy pierwszej oraz Natalia Pawlak i Zuzanna Wójcik z klasy drugiej I Prywatnego Gimnazjum Artystycznego w Płocku. Całość bardzo sprawnie poprowadziła Karolina Boruszewska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkół LOGOS.

Zdjęcia autorstwa Małgorzaty Waćkowskiej z klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku. Młodych artystów wsparli: prof. Piotr Jędraszczak – oprawca muzyczny i prof. Krzysztof Dobaczewski – reżyser i sprawca.