XII Miejski Konkurs Plastyczno-Fotograficzny MÓJ PŁOCK – MOJE MIASTO – przejęty!

Dominacja I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku – utrwalona! W XII Miejskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym MÓJ PŁOCK – MOJE MIASTO nasi uczniowie zdobyli dziesięć równorzędnych nagród.

W kategorii prac plastycznych rywalizowały czterdzieści dwie prace z dwunastu szkół. Laureatami zostali: Natalia Lezińska i Aleksandra Mroczek z klasy III oraz Damian Niewęgłowski z klasy czwartej.

W kategorii prac fotograficznych wystawiono czterdzieści osiem fotografii z trzynastu szkół. Laureatami zostali: Patrycja Plebaniak i Paula Zalewska z klasy trzeciej.

Nagrodę specjalną Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku otrzymał Kamil Jakóbiak z klasy trzeciej.

Szczególne wyróżnienie spotkało Patrycję Plebaniak z klasy trzeciej. Reprodukcja jej pracy znalazła się na wszystkich wręczanych dyplomach. Udziałem w wystawie wyróżniono też Malwinę Kobuszewską z I Prywatnego Gimnazjum Artystycznego w Płocku.

Opiekunem artystycznym młodych mistrzów jest artysta plastyk prof. Magdalena Sikorska-Tokarska.

Organizatorzy XII edycji Miejskiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego MÓJ PŁOCK – MOJE MIASTO: Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku i Płocki Ogród Zoologiczny.

http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,19011343,konkurs-moj-plock-moje-miasto-najlepsze-prace-nagrodzone.html