Medal XXV-lecia I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w publikacji i na wystawie w Muzeum Mazowieckim w Płocku

Medal XXV-lecia I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego (2018) wyeksponowany został w publikacji i na wystawie „Ze zbiorów płockich kolekcjonerów”, jaką Muzeum Mazowieckie w Płocku przygotowało z okazji XI edycji Jarmarku Tumskiego.

Jest też jednym z trzech medali z działu „Medale szkół płockich” bloku tematycznego „Widoki Płocka, szkoły płockie”, reprodukowanych w folderze wystawy Muzeum Mazowieckiego, obok medalu 400-lecia Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Płockiej (1994) i medalu XV-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (2014).

Medal z dewizą „Pro Patria et Arte” zaprojektował Marek Mroczkowski, odlew według gipsowego modelu Anny Paskal wykonała Odlewnia Metali Nieżelaznych Altomix. Kolekcję prezentuje członek Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego Dariusz Lemanowicz, który zgromadził ponad siedemset związanych z Płockiem medali okolicznościowych.