Uroczystość zakończenia roku szkolnego w I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego w Płocku

W sali wystawowej „Plastyka” wyróżnieni zostali uczniowie osiągający celujące i bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczono dyplomy za 100-procentową frekwencję w całym roku szkolnym i nagrody za udział w konkursach plastycznych.

Rekordowe wyniki uzyskała Monika Makowska. To 100-procentowa frekwencja, wzorowe zachowanie, najwyższa średnia ocen, świadectwo z biało-czerwonym paskiem i wytypowanie przez Radę Pedagogiczną do Stypendium Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.

Świadectwo z biało-czerwonym paskiem otrzymała też Aleksandra Rogozińska. 100-procentową frekwencją może się pochwalić także Beata Brzozowska. Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali Klaudia Michalska, Mateusz Miętus, Ilona Wysocka.

Kilkudziesięciu uczniów odebrało dyplomy i nagrody za wyniki w przeglądach, konkursach plastycznych i udział w słynnej już akcji malowania wielkanocnych pisanek, w tym Wiktoria Wilkiewicz, Małgorzata Wyrwich, Natalia Sucharska, Oliwia Wiśniewska – laureatki internetowego plebiscytu zorganizowanego przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną.