Wykłady i warsztaty w „Plastyku” naszych absolwentów po/w trakcie studiów w Delft (NLD), Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu

Podsumowujące podziękowania dla absolwentów prowadzących wykłady i warsztaty w „Plastyku” w roku szkolnym 2018/2019. Zajęcia organizowali artyści plastycy Maciej Jeziórski i Magdalena Sikorska-Tokarska.

W kolejności chronologicznej: Sebastian JĘDRZEJEWSKI – Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu w towarzystwie koleżanki ze studiów Adrianny Nowakowskiej oraz Grzegorza Markiewicza z Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

A także: Aleksandra KOBZA – Wydział Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Przemysław SZTUPECKI – Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie, Karolina BORUSZEWSKA – Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Kamila RUDNICKA – Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Bartosz BĘBENISTA – Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Dawid ŁAWICKI – Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Kinga MURAWSKA – Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej i Wydział Architektury i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Technicznego w Delft (NLD).