Internetowy Plebiscyt Plastyczny Wielkanoc_2021

Z powodu obostrzeń epidemicznych nie powstały do realizacji w ORLEN Arenie zespoły wykonawcze i nasze nowe prace nie ozdobią Starego Rynku w Płocku, ale zaakceptowane przez Radę Artystyczną projekty mogą przynieść widzom radość, a uczniom sukces liczbą polubień internautów.

Głosowanie na oficjalnym szkolnym koncie FB do północy dnia 6 kwietnia 2021 roku. Trzy nagrody ufundowała Dyrektor I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku Małgorzata Mroczkowska.

Warto też dodać, że od dnia 26 marca 2021 roku Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna prezentuje na Starym Rynku prace naszych uczniów z roku 2019 i tak oto pisze na swoim Facebooku:

„Już od dziś na Placu Starego Rynku w Płocku stoją przepiękne pisanki wielkanocne, które mamy nadzieję umilą ten trudny, pandemiczny czas i wprowadzą w nastrój Świąt Wielkiej Nocy.

Pisanki wykonała młodzież z I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w Płocku w 2019 roku. Ze względu na panującą pandemię, nie było możliwe, by młodzież przygotowała nowe pisanki. Mimo, że są to prace sprzed dwóch lat są przepiękne, wielobarwne i z całą pewnością każdy odwiedzający płocką starówkę będzie chciał wykonać sobie przy nich zdjęcia.

3 pisanki zaproszone zostały do płockiej Galerii Wisła i tam zachęcają do odwiedzenia płockiej starówki. Pozostałe tradycyjnie ustawione zostały na Placu Starego Rynku w Płocku”.

We współpracy z Płocką Lokalną Organizacją Turystyczną tak było w latach 2017-2019:

https://plastyk-plock.pl/index.php/2019/04/22/wielkanocne-pisanki-naszych-uczniow-przyciagaja-tysiace-plocczan/

https://plastyk-plock.pl/index.php/2018/03/31/pisanki-wielkanocne-naszych-uczniow-stanely-na-starym-rynku-w-plocku/

https://plastyk-plock.pl/index.php/2018/03/28/malujemy-pisanki-wielkanocne-w-orlen-arenie/

https://plastyk-plock.pl/index.php/2018/01/11/ii-edycja-slynnych-pisanek-wielkanocnych-przed-ratuszem/

https://plastyk-plock.pl/index.php/2018/01/09/plastycy-pomalowali-nasz-plock-wielkanocnie/

https://plastyk-plock.pl/index.php/2018/01/09/najladniejsze-na-swiecie-pisanki-sa-w-plocku/