Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Wręczenie świadectw szkoły artystycznej, w tym z biało-czerwonym paskiem, nagród i dyplomów, a także wytypowanie do Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniów z najwyższą średnią ocen.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się na dziedzińcu I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego, wspólne dla klas pierwszych i drugich, a następnie dla klas trzecich.

Świadectwa szkoły artystycznej z biało-czerwonym paskiem otrzymali Oliwia Bulasińska, Natalia Kujawa, Maksymilian Markowski, Zuzanna Opała i Katarzyna Wiśniewska. Do Stypendium Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Rada Pedagogiczna wytypowała Oliwię Bulasińską (po raz trzeci) i Katarzynę Wiśniewską.

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna przyznała nagrody i dyplomy uczniom, nauczycielom oraz Dyrektor I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku Małgorzacie Mroczkowskiej, zaangażowanym „w akcję malowania pisanek, które w okresie Świąt Wielkiej Nocy wprowadzały odwiedzających płocką Starówkę w radosny, świąteczny nastrój”.

Zdjęcia: Adam Bębenista, Marek Mroczkowski, Marcin Mroczkowski