Wyjątkowe szkoły, wyjątkowe zakończenie roku szkolnego

Już w dniu 23 czerwca 2016 roku na mocy decyzji Dyrektor Szkół LOGOS Małgorzaty Mroczkowskiej rozpoczęły się wakacje. Tego dnia w godzinach popołudniowych, uprzedzając zapowiadany na dzień następny afrykański upał, w sali wystawowej odbyła się uroczystość wręczenia świadectw z biało-czerwonym paskiem i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Nagrodzeni uczniowie to: Malwina Kobuszewska, Weronika Goździk, Dominika Muratow, Mateusz Zyznowski, Karolina Boruszewska i Marcin Kłos. Postanowieniem Rady Pedagogicznej Szkół LOGOS kandydatem do Stypendium Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w roku szkolnym 2016/2017 został Mateusz Zyznowski. Wyróżniono klasę pierwszą gimnazjalną prof. Ewy Wojtysiak-Szczepańskiej – średnia ocen 4,35!!!

Rok szkolny obfitował w liczne sukcesy uczniów, stypendia Prezesa Rady Ministrów RP i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, nagrody w konkursach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Pracownie wyposażono w najnowocześniejszy w Polsce sprzęt, przykładem profesjonalne studio i laboratorium fotograficzne.

Przyszły rok szkolny będzie jeszcze lepszy!

Zdjęcia: Marcin Mroczkowski