Podziękowania Dyrektor I Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy naszej szkoły. Serdecznie dziękuję za wzorową współpracę, w szczególności uczniom za zaangażowanie w naukę i niemal 100% frekwencji na zajęciach prowadzonych na odległość.

To trudny czas dla nas wszystkich, ale jak widzę w dzienniku elektronicznym, świetnie sobie wspólnie radzimy. Szkoła bez naszych uczniów i nauczycieli jest pusta. Z wielką nadzieją czekam na powrót wszystkich, ale teraz nie możemy marnować czasu i wykorzystajmy te dni dla zdobywania wiedzy.

Pozdrawiam

Małgorzata Mroczkowska

Red. SI i administrator dziennika powyższe potwierdza, do podziękowań się przyłącza i ku pocieszeniu Pani Dyrektor dołącza przyjemne zdjęcie z epoki przedkoronawirusowej.